Pages Menu
Categories Menu

Napisany przez w lip 7, 2011 w blog | 0 komentarzy

Aukcje Bez Ryzyka – Reaktywacja

Aukcje Bez Ryzyka – Reaktywacja

Drodzy Użytkownicy – Oddajemy w Wasze ręce nowy rodzaj aukcji – „Aukcje Bez Ryzyka”. Jest to innowacyjny typ aukcji, na których w trakcie rozpoczętej gry nie tracisz ani jednego binga ze swojej puli punktów – prócz wpisowego. Teraz naprawdę liczy się tylko cierpliwość, wytrwałość i zaangażowanie. Pilnuj, czuwaj, analizuj – aukcja może rozpocząć się o dowolnej porze dnia i nocy oraz trwać przez całą dobę, a to wszystko bez automatu – tylko ręczne klikanie.

Boks „Aukcji Bez Ryzyka” wyróżniony jest czerwoną obwolutą, jest to jedyny typ aukcji z tego typu wyróżnieniem. Posiada on nową ikonkę – biały wykrzyknik na czerwonym tle.

Jak to działa – krok po kroku:

  1. Aby wziąć udział w aukcji, należy do niej przystąpić. Aby to zrobić, należy kliknąć w zielony przycisk „przystępuję” – widoczny w boksie danej aukcji.
  2. Przystąpienie do aukcji jest płatne – jednorazowo – liczba bingów za tzw. wpisowe – jaka zostanie ściągnięta z konta Użytkownika jest przedstawiona w boksie danej aukcji jak i na jej karcie głównej.
  3. „Aukcja Bez Ryzyka” posiada limit Użytkowników, którzy mogą do niej przystąpić – jest on widoczny cały czas w boksie danej aukcji oraz na jej karcie głównej. Po osiągnięciu limitu niemożliwe stanie się przystąpienie do niej.
  4. Po zapisaniu się ostatniego Użytkownika na „aukcję bez ryzyka” – rusza zegar aukcji odliczający ustalony w danej aukcji czas – tak jak w normalnej aukcji.
  5. Start aukcji jest uzależniony od momentu zapisania się ostatniego Użytkownika – może to być każda pora dnia i nocy.
  6. Wygrywającą jest osoba która będzie ostatnim klikającym i nikt jej nie przebije (wszystkie zasady jak w normalnych aukcjach).

Co powinieneś wiedzieć, przystępując do „aukcji bez ryzyka”:

 - wszystkie aukcje są aukcjami ręcznymi – nie można na nich używać automatów

 - w trakcie trwania aukcji nie są pobierane bingi z konta Użytkownika

 - „aukcje bez ryzyka” nie wliczają się do limitu wygranych aukcji

Jesli „aukcja bez ryzyka” otrzyma atrybut „Aukcja Nocna” – bingowanie ręczne będzie trwało okrągłe 24 godziny na dobę. Jeśli aukcja taka będzie bez atrybutu „Aukcja Nocna” – zatrzyma się o godzinie 24:00 i rozpocznie ponownie o godzinie 08:00.

Z racji faktu, iż „Aukcje Bez Ryzyka” są aukcjami ręcznymi – do wzięcia udziału w nich wymagane jest odpowienie łącze internetowe. Prosimy zauważyć, iż jakość połączenia internetowego po stronie Użytkownika może wpłynąć na jakość gry. W trakcie trwania aukcji, wymieniane są informacje pomiędzy Użytkownikiem a serwerem – takie jak np. odliczający sie czas aukcji, moment „przebicia” aktualnej oferty przez Użytkownika oraz inne. Jeśli Użytkownik posiada wolne łącze internetowe i kliknie w ostatniej sekundzie na przycisk „binguj” przebijając poprzednika, jego oferta może nie zostać przyjęta. Powodem takiego zachowania się systemu będzie za wolne przesłanie informacji z komputera użytkownika do serwerów Binguj.pl -  Użytkownik w rzeczywistości  kliknie przed upływem czasu, jednak informacja ta może być dostarczona z opóźnieniem. Mając na uwadze powyższe, powód taki nie może być brany jako argument do reklamacji aukcji. Dlatego też sugerujemy nie czekać z bingowaniem na ostatnią chwilę – klikajcie ile chcecie i kiedy chcecie – system i tak nie pobierze bingów podczas trwania aukcji.

Dodaj Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>