Pages Menu
Categories Menu
Szybkie doładowanie?

Szybkie doładowanie?

 

Dlaczego jedni Użytkownicy doładowują swoje konto punktami w ciągu 3 minut a inni w ciągu 30 minut? Na czym polega poprawne doładowanie punktów? Prezentujemy opis „krok po kroku”, przedstawiając cały proces zakupu punktów w naszym serwisie. Pamiętajcie, jako jedyni umożliwiamy zakup punktów za dowolną kwotę.

Aby szybko i bez problemu doładować swoje konto w serwisie binguj.pl, nalezy przestrzegać kilku prostych zasad.

  • przejdź na stronę doładowania punktów
  • wybierz jedną z dostępnych opcji zakupu punktów: płatność on-line lub płatność sms
  • wybierz żądaną ilość punktów
  • wypełnij odpowiednie pola: Imię i Nazwisko, Adres, Kod pocztowy, Miejscowość
  • kliknij na przycisk „Zapłać”

Zostaniesz przeniesiony na stronę firmy „Przelewy24″ obsługującej płatności internetowe. Następnie należy wybrać bank w którym mamy założone konto:

 

UWAGA: Przykładowe dane

 

Po wybraniu banku w którym mamy założone konto oraz zapoznaniu się z warunkami regulaminu „Przelewy24″ klikamy na przycisk „Dalej”:

UWAGA: Przykładowe dane

 

WAŻNE!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Nie zamykaj powyższego okna przeglądarki, system na bieżąco sprawdza czy Twoja wpłata dotarła na nasze konto. Jak tylko wykryje wpłatę zostaniesz przekierowany z powrotem na naszą stronę – Binguj.pl. Taki proces zwykle trwa do 3 minut .Jeśli zamkniesz okno przedwcześnie, system również zaksięguje wpłatę ale dopiero po upływie 30 minut. Jest to okres czasu ustawiony odgórnie przez Operatora i zupełnie niezależny od serwisu Binguj.pl.